Olśnij wnętrze domu z płytkami Marazzi Golden White

Olśnij wnętrze domu z płytkami Marazzi Golden White

Nadaj swojemu domowi elegancję i nowoczesny szyk! Odrzuć to, co zwykłe i codzienne. Postaw na marmurowe płytki, które doskonale odświeżają wystrój łazienki, salonu, korytarzy, sypialni, czy kuchni. Przekonaj się, że marmur to kompleksowe rozwiązanie, które odmieni oblicze Twojego domu.

Płytki marmurowe – na co zwrócić uwagę?

Płytki i kafelki marmurowe wyróżniają się wzorami, kolorem oraz rozmiarem. Wybierając odpowiedni model na iglazura24.pl, musisz znać ich przeznaczenie. Jeśli decydujesz się ozdobić łazienkę, lepiej sprawdzą się mniejsze rozmiary kafelek. Z kolei na większych powierzchniach, np. w salonie, doskonałą opcją będzie marmur w rozmiarze większym.

W zależności od własnych preferencji warto wybrać płytki gresowe, które będą doskonale komponować się z pozostałymi elementami wyposażenia wnętrza naszego pomieszczenia. Jednym z unikalnych, a przy tym jakże eleganckim rozwiązań są płytki Marazzi Golden White.

Marmur na wyciągnięcie ręki…

Zamknij oczy i puść wodze fantazji…

Wyobraź sobie swój nowy dom. Otwierasz drzwi i czujesz ten subtelny zapach domowego ciepła, które wywołuje uśmiech na Twojej twarzy. Gdzieś z wnętrza dobiega Cię nawoływanie żony i radosne okrzyki dzieci. Wykonujesz pierwszy krok i…

Zamierasz. Czegoś takiego, jeszcze nie czułeś. Z wrażenia musisz otworzyć oczy i wtedy dostrzegasz, że korytarz Twojego domu zdobią białe, połyskujące płytki marmurowe z nutą złotej żyły, które tworzą doskonałą harmonię z innymi elementami wystroju Twojego domu.

Wszystko, co musisz wiedzieć o płytkach Marazzi Golden White!

Płytki Marazzi Golden White są dowodem, że marmur to wciąż niedościgniony i elegancki sposób na aranżację pomieszczeń. Z jednej strony nadają wnętrzu niezaprzeczalny szyk, przywołując na myśl ogromne, pałacowe sale. Z drugiej jednak mają w sobie mnóstwo uroku, który wywołuje zachwyt na twarzach gości i domowników.

Ponadto płytki marmurowe charakteryzują się niezwykłą trwałością, odporną na użytkowanie. Posiadają one również gwarancję mrozoodporności! Ich specyfika sprzyja także codziennym porządkom, przez co oszczędzasz swój czas, energię i zdrowie! Nie ważne więc, czy mieszkasz sam, czy ze swoimi cudownymi pociechami – ze sklepem iglazura24.pl przygotujesz się na każde ewentualności i wreszcie zaśniesz spokojnie w otoczeniu eleganckiego marmuru.

Jaki rozmiar wybrać?

W trosce o pewność Twojego wyboru Marazzi Golden White dostępne są w dwóch rozmiarach. Jedna opcja przewidziana została zwłaszcza do większych powierzchni i charakteryzuje się rozmiarem 120cmx120cm. Druga natomiast jest rewelacyjnym rozwiązaniem do powierzchni mniejszych. Jej rozmiar wynosi 60cmx60cm. Dzięki takiej różnorodności znajdziesz rozwiązanie, które spełni Twoje oczekiwania i w ten sposób ozdobisz wnętrze swojego domu w sposób, o którym zawsze marzyłeś.

Postaw na jakość. Postaw na marmur!

Płytki marmurowe Marazzi Golden White nie mają już przed Tobą żadnych tajemnic. Cała prawda została odkryta! Wiesz już wszystko o ich przeznaczeniu i specyfikacji. Wiesz, na co zwrócić uwagę podczas wyboru. Widziałeś również, oczyma wyobraźni, jak cudownie jest je posiadać…

Może więc to właściwy czas, aby posiąść je w rzeczywistości?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *