Donice drewniane z betonu

Donice drewniane z betonu

Planując swój wymarzony ogród, warto znaleźć miejsce dla różnego rodzaju roślin, które z pewnością dodadzą uroku, dzięki czemu nasze otoczenie nabierze wyglądu niczym z bajki. Jednak, gdy nie chcemy, aby rośliny znajdowały się bezpośrednio w ziemi, tak abyśmy nie musieli niszczyć pięknego trawnika, warto zainwestować i sięgnąć po donice drewniane, które z pewnością znajdą zastosowanie, w każdym ogrodzie.

Donice z drewna

Donice drewniane idealnie spisują się, w ogrodach nowoczesnych, jak i tych, które projektowane są w stylu retro. Jednak bardzo wiele osób, rezygnuje z drewnianych donic, ponieważ nie wiedzą, jak zadbać o ich estetyczny wygląd, który może ulec zniszczeniu poprzez warunki atmosferyczne.

Donice drewniane z betonu

Dzięki nowoczesnym technologiom możemy uzyskać donice, które wyglądają jak z drewna, a tak naprawdę wykonane są z betonu. Uzyskanie pięknego i charakterystycznego wyglądu, możliwe jest dzięki betonowym imitacjom drewna. Wykonanie donic z imitacji drewna pozwala, klientowi na cieszenie się z pięknego wyglądu donic przez bardzo długi okres, pomimo warunków atmosferycznych, którym będzie poddana donica. Dokonując zakupu takiej donicy, klient otrzymuje gwarancje, iż pieniądze, które wydał na zakup, są dobrą inwestycją na lata, a dzięki temu nie musimy poświęcać czasu na to, aby przywrócić donicy pięknego wyglądu.

Inne zalety betonowego drewna

Kolejną zaletą drewnianych donic, jest to, że możemy stosować je na zewnątrz, jak i wewnątrz, dlatego też idealnie wpasują się w ogród zimowy, tworząc piękną całość, z pozostałymi elementami znajdującymi się w pomieszczeniu.

Produkowanie donic z najwyższej jakości betonu, który wraz z wykonanym zbrojeniem tworzy bardzo trwałą strukturę, a dzięki odlewaniu donic z drewnianych form, w których dokładnie są widoczne wszystkie sęki, a także słoje, pozwala nam w efekcie końcowym osiągnąć wygląd, który w 100 procentach przypomina deskę. Formy są również poddawane obróbce ręcznej, a dzięki temu osiągamy niepowtarzalny efekt.

Do zalet donic, zaliczyć można również nieograniczone wymiary, które możemy dostosowywać indywidualnie do potrzeb klienta. Donice możemy również wykonać, w różnorodnej kolorystyce od odcieni brązu, aż do odcieni jasnoszarych, które przypominać będą deskę rustykalną. Bardzo ważnym elementem, do którego przywiązujemy bardzo dużą uwagę, są środki impregnujące, których używamy, a dzięki czemu donica będzie utrzymywać swój piękny wygląd, zapobiegniemy przebarwieniom, a także zabrudzeniom. W sprzedaży znajdują się również produkty, do samodzielnej impregnacji przez klienta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *