Przegląd ciekawych serii baterii Kohlman

Przegląd ciekawych serii baterii Kohlman

Zadaniem współczesnych baterii łazienkowych jest nie tylko dostarczenie wody do punktu odbioru, ale także i dodanie wnętrzu odpowiedniego charakteru. Można śmiało użyć stwierdzenia, że w nowoczesnych aranżacjach, to właśnie baterie łazienkowe są jedyną biżuterią. Z tego właśnie względu coraz większą uwagę przywiązuje się do ich designu, ale i jakości.

Baterie bowiem mają nie tylko być dekoracją, ale także bardzo dobrze spełniać swoją rolę. Takie właśnie są baterie łazienkowe marki Kohlman. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jakie serie tego wyjątkowego producenta cieszą się na rynku największym zainteresowaniem, koniecznie zapoznaj się z poniższym wpisem.

Kohlman Experience black – czarne baterie o matowym wykończeniu

Osoby, które interesują się tematyką wnętrzarską, dokładnie zdają sobie sprawę z tego, że już od dobrych kilku sezonów baterie łazienkowe to nie tylko takie, które dostępne są w kolorze chrom błyszczący. Coraz większym zainteresowaniem cieszą się modele złote, białe a nawet i czarne. Tak naprawdę to właśnie czarne baterie łazienkowe są prawdziwym przebojem ostatnich sezonów. Jednymi z tych, które zasługują na wyróżnienie, są baterie Kohlman Experience Black. Spośród innych dostępnych na rynku wyróżniają się przede wszystkim eleganckim, matowym wykończeniem. Ze względu właśnie na design, baterie te idealnie sprawdzą się w każdej łazience, w której ważna jest estetyka oraz i wysokie parametry techniczne.

Czarne baterie Kohlman będą ciekawym uzupełnieniem ciemnych wnętrz, łazienek utrzymanych w stylistyce loft, czy ultranowoczesnych. Mogą być też ciekawym kontrapunktem kolorystycznym w łazienkach jasnych. W tego typu łazienkach dodadzą nowoczesnego sznytu, będą modernistycznym detalem, na który z całą pewnością będzie zwracało się uwagę po wejściu do wnętrza.

bateria łazienkowa Kohlman

Kohlman Excelent – baterie idealne do nowoczesnych aranżacji!

W nowocześnie zaaranżowanych łazienkach pożądane są kształty geometryczne. Takie prezentują się tam najlepiej, mają wpływ na symetrię pomieszczenia. Z tego względu baterie łazienkowe, jakie mają się tam znaleźć, powinny pasować do całości stylistyki. Do ultranowoczesnych, minimalistycznych łazienek idealnie pasują baterie Kohlman Excelent.

Modele te dostępne są w kolorze chrom błyszczący. Motywem przewodnim w kształcie korpusu, jak i uchwytu jest prostokąt. Baterie Kohlman Excelent to jednak nie tylko designerskie elementy łazienkowe wyposażenia, a urządzenia, które sprawdzają się przez wiele lat. Posiadają dobrej jakości ceramiczne głowice, które odpowiedzialne są za bezawaryjną ich prace, oraz perlator umieszczony na końcu wylewki, dzięki któremu wypływająca woda jest napowietrzana, a zużycie jej jest mniejsze.

Baterie Kohlman sprzedawane są w zestawie razem z korkiem automatycznym oraz wężykami przyłączeniowymi. Fachowcy podkreślają, że sam montaż baterii tej marki, nie jest problematyczny. Potwierdzeniem wysokiej jakości baterii marki Kohlman jest pięcioletnia gwarancja producenta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *