5 ciekawych zestawów mebli do salonu

5 ciekawych zestawów mebli do salonu

Każdy salon to inna historia, na którą składają się indywidualne potrzeby i wymagania domowników. Każdy z nich potrzebuje więc innych mebli. Pokażemy wam 5 ciekawych zestawów, które nadadzą każdemu salonowi innego charakteru.

Zwarta forma

W małych mieszkaniach najefektowniej wyglądają meble, które nie zajmują zbyt wiele przestrzeni, a jednocześnie są niebywale funkcjonalne. Do takich możemy zaliczyć system MEGA. W jego skład wchodzi pojemna narożna szafa, półka na telewizor, przeszklone witryny, a nawet wykończenia, które zdobią całość dekoracjami, pamiątkami, czy książkami. Dodatkową zaletą mebli jest możliwość zamontowania w nich oświetlenia LED i plastikowe wytrzymałe uchwyty. Cały system nadaje salonowi szykownej elegancji i nowoczesności.

Rustykalny styl

Rustykalny wygląd mebli zapewnia prawdziwe naturalne drewno. Wysokogatunkowa okleina zastosowana w systemie Lena do złudzenia je kopiuje. Naturalistyczny ciemny kolor każdego elementu sprawia, że wnętrze nabiera eleganckiego mocnego charakteru. Te meble staną się najpiękniejszą ozdobą każdego salonu. Nie da się ich przeoczyć. Dodatkowe piękno zapewniają systemowi Lena ze sklepu Wiki Meble opływowe kształty bez widocznych kantów i oświetlenie, które wprowadza je w XXI wiek. Ciemna barwa to także opcja dla odważnych, którzy lubią mocne akcenty.

Nowoczesna biel

Biel jest ponadczasowa i zawsze wygląda świeżo. Jednocześnie wkomponowuje się w każde wnętrze. Do salonu warto więc wykorzystać system mebli PEDRO. Cechuje go prosta forma uwieńczona połyskującą bielą. Wchodzi w ramy designu najwyższych lotów. Idealnie współgra ze sprzętem RTV tworząc zachwycający kontrast. Jest także niebywale funkcjonalny i pojemny. Witryny zajmują jego niewielką część, tworząc aspekt dekoracyjny, a w pozostałych półkach z łatwością schowamy niezbędne rzeczy. Meble w połysku, a szczególnie białe z łatwością można utrzymać w czystości.

Przełam rutynę

Nie każdy lubi meble na jedno kopyto. Wchodząc do obcego domu, nie chcemy mieć wrażenia, że jesteśmy prawie u siebie. Warto postawić na niespotykane meble, których nie znajdziemy w większości domów. Takimi są na przykład funkcjonalne, ale i przepiękne systemy SILKY. Wyróżnia ich przede wszystkim wykorzystany i połączony z bielą dąb bursztynowy. Same meble można dowolnie łączyć, zapewniając tym samym odpowiednią ilość miejsca do przechowywania. Gwarantujemy jednak, że ciężko będzie je znaleźć w innych industrialnych wnętrzach i w sklepach w tak fantastycznej formie, jaką zaprezentował sklep Wiki Meble – https://www.wikimeble.pl/.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *