Dlaczego warto zamówić kuchnie na wymiar?

Dlaczego warto zamówić kuchnie na wymiar?

Współczesna aranżacja wnętrz doskonale łączy w sobie trzy, podstawowe funkcje wystroju: funkcjonalność, wytrzymałość oraz elegancję. Z uwagi na swoje przeznaczenie, jednym z najważniejszych pomieszczeń w każdym mieszkaniu jest kuchnia. To nie tylko miejsce spotkań, ale też przestrzeń robocza. Trzeba także pamiętać, iż przechowuje się tutaj dużą ilość sprzętów, jak też produktów takich, jak przyprawy. Dlatego bardzo ważna jest odpowiednia organizacja miejsca. W celu optymalnego wykorzystania dostępnej przestrzeni, coraz więcej osób decyduje się na indywidualny projekt łazienki, czyli meble na wymiar. Dlaczego jest to tak popularne i wygodne rozwiązanie?

Meble na wymiar – wygoda oraz oryginalność

Klient, który zamawia meble na wymiar ma pewność, że projekt został stworzony wyłącznie dla niego. Dlaczego? Ponieważ pierwszym etapem przygotowania mebli jest uzyskanie niezbędnych wymiarów kuchni, jak jej szerokość, czy wysokość. Na tej podstawie stworzony zostaje projekt, w którym uwzględnia się ilość i wielkość szafek wiszących, jak też stojących oraz zabudowę poszczególnych sprzętów AGD. Dodatkowo klient ma o wiele więcej możliwości do podjęcia samodzielnych decyzji, związanych chociażby z umiejscowieniem piekarnika, czy lodówki, jak też rodzajem ich zabudowy. Co więcej, meble zostają dopasowane do konkretnego pomieszczenia, z uwzględnieniem jego elementów konstrukcyjnych, co całości nadaje oryginalnego, indywidualnego wyglądu.

Szeroki wybór elementów wykończeniowych

Poprzez podjęcie współpracy ze stolarnią, klient może samodzielnie decydować chociażby na temat kolorystyki frontów, czy korpusów. Profesjonaliści doradzają różnego rodzaju rozwiązania, tak samo w zakresie typów prowadnic, które stosuje się przy okazji szuflad, jak też uchwytów, czy systemu frontów bezuchwytowych. Istnieje także możliwość indywidualnego dopasowania wysokości blatu roboczego do potrzeb klientów, dzięki czemu znajdować się będą na komfortowej dla nich wysokości. Po skończonej fazie projektowej, ustaleniu materiałów, jak też ceny, stolarnia zajmuje się wykonaniem mebli. Finalnym etapem współpracy jest ich montaż. Firmy, które cenią sobie pozytywne relacje z klientami, podchodzą do tego zadania kompleksowo. Nie chodzi tylko o właściwy montaż mebli, ale również bardzo dokładne wyrównanie frontów, jak też posprzątanie kuchni kuchni po skończonej pracy. Dzięki temu klient zaraz po skończonej pracy może cieszyć się nową zabudową. Dodatkowo meble tego typu są bardzo wytrzymałe, jak też prezentują się bardzo estetycznie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *