Warunki współpracy z biurem rachunkowym Znany Księgowy.

Warunki współpracy z biurem rachunkowym Znany Księgowy.

Współpracując z nami zyskujesz sumiennie prowadzone dokumenty podatkowe oraz kadrowo-płacowe, oszczędność czasu – sposobność dostarczania dokumentów drogą mailową lub przesyłką pocztową (pełny zakres usług w 100% online), konkurencyjne koszty obsługi księgowej i kadrowej, wsparcie bądź reprezentację w czasie kontroli US, ZUS oraz pozostałych urzędów, wsparcie w rozpoczęciu, zawieszeniu czy zakończeniu działalności gospodarczej. Każdy z naszych Klientów, który zarekomenduje nas swoim znajomym otrzyma bonifikatę w wysokości 100% jednomiesięcznej wartości swojej usługi. Naszą specjalnością jest szeroko traktowana księgowość. Wiedzę o tym, jak różnie regulacje są interpretowane przez urzędy można uzyskać wyłącznie dzięki długoletniej praktyce. My mamy sporą wiedzę w tym temacie. Przy realizowaniu usług analizujemy potrzeby Klientów i korzystając z bogatego doświadczenia oferujemy im pomoc w prowadzeniu przez nich interesów, doradzając w aktualnych sprawach finansowoksięgowych. Masz zamiar skorzystać z oferty naszego biura rachunkowego? Zapraszamy do kontaktu. Biuro rachunkowe Znany Księgowy świadczy obsługę kadrowo-płacową tylko w pełnym zakresie; nie przyjmujemy jedynie wyliczania list płac bądź tylko prowadzenia akt osobowych; bowiem jesteśmy zdania, iż byłaby to niepełnowartościowa obsługa kadrowo-płacowa, a wręcz mogłaby się okazać szkodliwa dla naszego klienta, gdyż lista płac i akta osobowe są nierozłączne celem świadczenia właściwej obsługi kadrowo-płacowej. Zajmujemy się ponadto przygotowaniem dokumentacji płatniczej. Obsługa rachunkowa i kadrowopłacowa obejmuje także przygotowanie dokumentów płatniczych, będących dowodem opłacenia składek do ZUS czy podatków do US.

Znany Księgowy biuro rachunkowe

Poznaj cennik księgowości

Zdajemy sobie sprawę, iż biznes to nie jest prosta droga. To droga z dużą liczbą trudnych zakrętów, to droga przez którą trzeba iść wspólnie z dobrymi partnerami. My możemy być na tej drodze Waszym drogowskazem oraz partnerem. Możemy pomagać w rozwiązywaniu problemów. Poznaj ekspertów księgowych z twojej miejscowości na stronie www.znany-ksiegowy.pl. Nasze biura rachunkowe znajdują się w wielu lokalizacjach. Poznaj nasz cennik i ceny za oferowane usługi księgowe.

Obdarz zaufaniem naszą firmę podatkowąZnany Księgowy. Posiadamy sporo klientów, lecz nie możemy doczekać się współpracowania z Twoją firmą. Każdy nowy klient, to dla nas nowy rozdział. Chcemy go współtworzyć razem z Tobą. Przejdź do Nas z innego biura, przynieś nam obecną umowę, a zaproponujemy Ci nawet o połowę niższą cenę! Napisz do nas oraz sprawdź naszą ofertę. Nawiązując współpracę z naszą kancelarią zdobywacie Państwo godnego zaufania partnera w biznesie. Zachęcamy do kooperacji. Terminowe biuro podatkowe po podstawa sukcesu państwa firmy. Zezwól nam być częścią twojego biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *