Szafa pod zabudowę

Szafa pod zabudowę

Czas na projektowanie wnętrza

Wprowadzając się do nowego domu czy mieszkania z pewnością dużo czasu poświęcamy na projektowanie wnętrza. Chyba nikt nie kupuje mebli w ciemno, chociażby dlatego, że jest to dość spory wydatek. Ponadto, nie zmieniamy mebli co kilka miesięcy, a raczej liczymy się z tym, że będą musiały nam one służyć długie lata. Stąd też przed zakupem najpierw projektujemy, chociażby we własnej głowie, tak aby mieć obraz tego co jest nam potrzebne i do czego. Jednym z elementów bez, którego z pewnością nie obejdą się nasze zakupy jest szafa. Jednym z rozwiązań, które proponują producenci jest szafa pod zabudowę, która bardzo dobrze sprawdzi się zarówno w małych jak i dużych przestrzeniach.

Szafa pod zabudowę

Szafa pod zabudowę projektowana jest pod wymiar, specjalnie do naszego wnętrza. W związku z tym jej cena jest wyższa aniżeli gotowe moduły dostępne w każdym sklepie z meblami. Jednak w zamian za wyższą cenę otrzymujemy szafę pod zabudowę wykonaną z dużo lepszych i trwalszych materiałów, które pozostaną w nienaruszonym stanie przez wiele lat użytkowania. Szafa pod zabudowę na wymiar jest także bardzie stabilna, a jej wnętrze jest dostosowane do naszych potrzeb. Szafa pod zabudowę idealnie wkomponuje się i wypełni przestrzeń pomieszczenia. Kolor również wybieramy według własnych preferencji. Ponadto, szafa pod zabudowę może być wyposażona w drzwi przesuwane bądź otwierane tradycyjnie.

Szafa w małych pomieszczeniach

Szafa pod zabudowę projektowana indywidualnie, pod wymiar, jest najlepszym rozwiązaniem w małych mieszkaniach. Kiedy nie mamy do dyspozycji zbyt dużo przestrzeni, a to, że w każdym mieszkaniu musi być szafa jest bezapelacyjne, jest strzałem w dziesiątkę. Idealnie wypełni np. wnękę przedpokoju, wkomponuje się w salonie czy znajdzie swoje miejsce w niewielkiej sypialni. Dodatkowo wyposażona w przesuwane drzwi sprawi, że nie będziemy musieli pozostawiać dodatkowego miejsca aby móc ją otworzyć i swobodnie korzystać. Ponadto, drzwi szafy mogą być wyposażone w lustra, które nie tylko będą idealnym i nowoczesnym elementem dekoracyjnym, ale i optycznie powiększą pomieszczenie. Wnętrze szafy również ma służyć jego właścicielom. Z tego powodu również ono projektowane jest indywidualnie, na potrzeby konkretnego klienta.

Szafa pod zabudowę mimo, że droższa od gotowych rozwiązań dostępnych w sklepach stacjonarnych, warta jest swojej ceny. Mimo swoich rozmiarów, jest na tyle neutralna, że nawet po kolejnym remoncie idealnie będzie pasowała do nowego otoczenia. Szafa pod wymiar jest inwestycja na lata, nie warto więc na niej oszczędzać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *