Szafy przesuwne Kępno – meble idealne dla współczesnych wnętrz

Szafy przesuwne Kępno – meble idealne dla współczesnych wnętrz

Szafa to niewątpliwie najważniejszy element wyposażenia każdego domu, czy mieszkania. To właśnie w niej skrywamy odzież, buty, czy inne elementy garderoby. W zależności od miejsca, w którym stanie, klasyczna wersja otwieranej szafy potrafi zająć dość sporo przestrzeni. W przypadku mieszkania w ciasnym mieszkaniu w bloku problem staje się szczególnie dotkliwy. Wtedy warto pomyśleć o alternatywnym rozwiązaniu. Szafy przesuwne Kępno ze sklepu Vikk pomogą Ci sprawnie zagospodarować przestrzeń przeznaczoną na rzeczy domowników. Dlaczego szafy przesuwne Vikk to dobry wybór?

Dlaczego szafy przesuwne Kępno ze sklepu Vikk to dobry wybór?

Starannie przemyślany projekt szafy powinien uwzględniać nie tylko dopasowanie do stylu wnętrza, ale przede wszystkim funkcjonalność na wysokim poziomie. Liczne pułki, szuflady, przegrody, czy miejsce, gdzie można powiesić kurtki lub inne ubrania, powinny wyróżniać się pojemnością oraz wygodą użytkowania.

Właśnie takie cechy spełniają szafy przesuwne Kępno ze sklepu Vikk, które dostępne są w różnych modelach oraz wersjach kolorystycznych (od bieli aż po grafit). Gotowe projekty szaf dostępne są w różnych rozmiarach szerokości – od 110 cm do 200 cm.  Wybór nie ogranicza się jednak wyłącznie do koloru czy wyboru szerokości szafy. Klienci sklepu Vikk, mogą również wybierać wymarzone szafy spośród dwóch wersji ich wnętrz – z węższymi lub szerszymi pułkami, które można dodatkowo wyposażyć w szuflady.

Wybór został również rozszerzony o możliwość zmiany systemu jezdnego szafy. Możesz zdecydować się na standardową wersję zawierającą 4 koła wraz z łożyskami, przypadającymi na jedne skrzydło drzwiowe. Tak zwana opcja Standard wyposażona została w amortyzator zabezpieczający drzwi przed wypadnięciem. Druga opcja to tzw. Tory Plus, których konstrukcja daje większą możliwość regulacji. Wersja jest szczególnie polecana do szaf przesuwnych, które wyposażono w duże lustra. Opcja ta jednak jest dodatkowo płatna.

Szafy przesuwne Kępno – gdzie sprawdzą się najlepiej?

Nowoczesne szafy przesuwne ze sklepu Vikk wyróżnia wygoda użytkowania oraz funkcjonalność wykonywana na miarę potrzeb każdego klienta. To Ty decydujesz o ostatecznym wyglądzie szafy – wystarczy wybrać model szafy, która Ci się podoba, a następnie wskazać jej poszczególne parametry. Wybór nie ogranicza się jedynie do koloru, szerokości, rodzaju systemu jezdnego, czy wnętrza – możesz także wyjść z inicjatywą własnego projektu szafy. Decydując się na ostatnią opcję, zgłoś się do zespołu obsługi klienta sklepu Vikk z Kępna, z którym uzgodnisz szczegóły.

Warto przy tym wiedzieć, że szafy przesuwne ze sklepu Vikk w Kępnie rozwożone są do wszystkich miejscowości w Polsce. Jeśli więc marzysz o niebanalnej szafie, łączącej w sobie niebanalny styl i najwyższą funkcjonalność godną wnętrza Twojego domu lub mieszkania, to odwiedź stronę sklepu i zapoznaj się z dostępną ofertą. Naszym zdaniem warto zamówić szafę właśnie ze sklepu Vikk, zwłaszcza ze względu na dożywotnią gwarancję, którą objęte są wrażliwe elementy szafy – zwłaszcza systemy przesuwania. Gwarancja na pozostałe elementy (tj. płyty czy szkło) wynosi 2 lata.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *