Wypożyczalnia samochodów w Krakowie, wynajmij auto z BEEP.rent!

Wypożyczalnia samochodów w Krakowie, wynajmij auto z BEEP.rent!

Kraków to popularny kierunek wśród wielu turystów. Słynny Wawel, Sukiennice, czy Kościół Mariacki przyciągają w każdym sezonie miliony zwiedzających. Wybierając się do dawnej stolicy Polski, warto zwiedzić również okolice i pojechać np. w góry lub do Zakopanego. Do swobodnych przejazdów niezbędne będzie jednak auto. O ile mieszkamy niedaleko, to rosnące ceny paliwa nie powinny zniechęcać do podróży. Co, jednak jeśli mieszkasz na oddalonej o setki kilometrów północy Polski? Wtedy dobrym pomysłem będzie wypożyczenie auta od BEEP Rent.

Wypożyczalnia samochodów Kraków BEEP Rent – dlaczego warto?

Wypożyczalnia samochodów Kraków BEEP Rent to ekologiczne rozwiązanie, dzięki któremu szybko i bezpiecznie można zdobyć auto niezbędne do wakacyjnych podróży. Firma działa nieco inaczej, niż typowe wypożyczalnie aut – nie posiada własnej floty. Samochody, które możesz wypożyczyć, należą do prywatnych osób, którzy chcą zarabiać na wynajmie swojego auta.

Każde auto wypożyczone od BEEP Rent to własność właściciela, który w danym okresie nie potrzebuje używać swojego auta. Wypożyczenie auta to zatem realizacja popularnej na zachodzie tzw. Idei carsharing peer-to-peer, czyli współdzielenia pojazdu. Ty w danym okresie wypożyczysz auto na tyle, ile potrzebujesz, a jego właściciel zarabia na wynajmie. Dzięki temu miejski parking zostaje uwolniony od stojących kilka dni pod rząd aut, a przy tym ograniczona zostaje liczba samochodów w użyciu. Jest to zatem ekologiczne dla środowiska rozwiązanie. Możesz także wygodnie przyjechać pociągiem lub przylecieć samolotem i w dowolnie wybranym miejscu odebrać wypożyczony samochód.

Jak wypożyczyć auto od BEEP Rent?

Wypożyczenie samochodu w Krakowie jest proste i wygodne. Wystarczy, że odwiedzisz stronę BEEP Rent i wskażesz gdzie i na ile potrzebujesz wynająć auto. Po wskazaniu danych zostanie Ci przedstawiona lista z dostępnymi w danym terminie samochodami – możesz przy tym podejrzeć szczegółowe parametry każdego auta oraz wybrać miejsce jego odbioru.

Po tym zostaniesz poproszony o dokonanie rezerwacji i opłatę za wynajem. Gdy nadejdzie dzień wynajmu, punktualnie zjaw się w umówionym miejscu. Pamiętaj, aby zabrać ze sobą dowód osobisty oraz prawo jazdy. Do podpisania umowy niezbędne będzie urządzenie mobilne z dostępem do internetu. Umowa zostanie podpisana elektronicznie. Miej przy sobie również kartę płatniczą, którą uiścisz kwotę za cały wynajem (jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś). Zostanie pobrana od Ciebie również kaucja – będzie to około 500 zł, które zostanie Ci zwrócone, jeśli oddasz auto w takim samym stanie, w jakim go otrzymałeś. Stan paliwa również jest w to wliczany. Pamiętaj zatem, aby zatankować samochód przed zwrotem. Jeśli nie zatankujesz auta, to od kaucji zostanie odjęta kwota za tankowanie.

Źródło: BEEP Rent – nowoczesna wypożyczalnia samochodów w Twoim mieście

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *