Sklep w kontenerze – czy warto inwestować w sklepy kontenerowe? 

Sklep w kontenerze – czy warto inwestować w sklepy kontenerowe? 

Planujesz otworzyć sklep i szukasz miejsca? A może na liście Twoich marzeń znajduje się kawiarnia lub mała knajpka? Wynajem powierzchni sklepowej nie należy do najtańszych inwestycji. Co więcej, nie płacimy raz, ale dodatkowe wydatki musi stale wliczać w koszty prowadzenia działalności. Alternatywą, która pozwoli nam stać się właścicielami sklepu, są kontenery handlowe https://boxtainer.pl/. Czy warto inwestować w sklepy kontenerowe? 

Sklep kontenerowy dla każdego 

Salon fryzjerski, sklepik, kawiarnia, a może cukiernia? Kontener możemy przystosować do różnych rozwiązań. Pawilony handlowe jeszcze do niedawna kojarzyły się nam z blaszanymi barkami. Te faktycznie nie zachęcały do odwiedzenia. Jednak nowoczesne sklepy kontenerowe w niczym nie przypominają swoich poprzedników.  Nowe pawilony handlowe są praktyczne, funkcjonalne i co ważne, estetyczne. Mogą być stylowym rozwiązaniem dla każdej osoby, która marzy o otworzeniu własnego biznesu. Jak są więc zalety sklepów kontenerowych? 

Postaw na mobilność i korzystną cenę 

Sklepy kontenerowe mają wiele zalet. Jednak na pierwszym miejscu najczęściej wymienia się cenę. Sklepy kontenerowe są stosunkowo tanie w produkcji. Z całą pewnością przystosowanie kontenera do sklepu, czy kawiarni jest znacznie tańsze, niż kupienie nieruchomości, czy długoterminowy wynajem. Jest więc to dobra alternatywa dla osób, które chcą nieco zaoszczędzić, otwierając swój biznes.

Co więcej, sklepy kontenerowe są mobilne. Żeby postawić sklep w kontenerze, nie musimy budować fundamentów. Dzięki temu nie musimy także ubiegać się o pozwolenie na budowę. W efekcie możemy z łatwością zmieniać miejsce położenia sklepu kontenerowego. To świetna propozycja dla biznesów sezonowych. Po zakończonym sezonie możemy przewieźć sklep do nowej lokalizacji. Mobilne kontenery idealnie nadadzą się do prowadzenia kawiarni, czy punktu gastronomicznego. 

Sklep w kontenerze – nowoczesny styl i funkcjonalność 

Sklepy kontenerowe mogą być stylowym i nowoczesnym rozwiązaniem. Nawet jeśli teraz tak o nich nie myślimy. Wszystko zależy do projektu. Kontenery wykonane są z wysokiej jakości materiałów. Dzięki temu są odporne na różnego rodzaju uszkodzenia, a także zmienne warunki atmosferyczne. Kontenery sklepowe można także z łatwością modyfikować. Do pomieszczenia doprowadzona jest woda oraz elektryczność. Nie ma również problemu, żeby położyć instalację gazową. W efekcie sklep kontenerowy jest w pełni funkcjonalny. 

Po takim przystosowaniu do użytkowania przychodzi czas na aranżację wnętrza. Kontenery sklepowe w niczym nie ustępują tradycyjnym pomieszczeniom. Jeśli chodzi o możliwości aranżacyjne, to są one takie same, jak w budynku. Uzyskanie stylowego pomieszczenia jest więc tylko w naszej kwestii. Podobnie jeśli chodzi o elewację kontenera. Mamy możliwość wyboru koloru pokrycia, umieszczenia okien i drzwi wejściowych. Dzięki temu sklep kontenerowy może być stylowy i w niczym nie przypominać blaszanych baraków. Jeśli więc marzysz o otwarciu małej kawiarni, cukierni, czy innego punktu handlowego, to sklep kontenerowy jest opcją zdecydowanie wartą rozważenia. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *