Programy o urządzaniu wnętrz, które warto obejrzeć przed remontem

Programy o urządzaniu wnętrz, które warto obejrzeć przed remontem

Polacy są narodem bardzo samodzielnym i w dalszym ciągu podejmują się sami takich zadań, jak wykonanie remontu, czy urządzenie domu lub mieszkania. Jest to nie tylko spora oszczędność, ale również wyzwanie. Aby być zadowolonym z efektu, należy posiadać odpowiednie umiejętności techniczne, które pozwolą na wykonanie różnego rodzaju prac remontowych, ale przy tym niezbędny jest również zmysł estetyczny, dzięki któremu odnowione wnętrze będzie się dobrze prezentować. Aby nie popełnić błędu zarówno w kwestiach technicznych, jak i dekoratorskich, warto poszukać inspiracji w programach o urządzaniu wnętrz.

Gdzie oglądać programy o urządzaniu wnętrz?

Programy opowiadające o aranżacji wnętrz, przeprowadzaniu remontów, dokonywaniu napraw etc. budzą ogromne zainteresowaniu wśród widzów. Wiele osób czerpie ogromną przyjemność z oglądania metamorfoz wnętrz, choć trzeba uczciwie przyznać, że bardzo często znaczenie mają również kryjące się za nimi historie ludzi, którzy wraz z odnowieniem mieszkań, czy domów otrzymują symboliczną szansę na odmianę swojego życia. Nic więc dziwnego, że formaty tego typu realizowane są na całym świecie, a przeróżne tytuły są dostępne o w telewizji, jak i w internecie.

Miłośnicy programów o metamorfozach wnętrz oraz ludzie, którzy szukają inspiracji przed remontem powinni zajrzeć przede wszystkim na platformy streamingowe. Programy o urządzaniu wnętrz możesz oglądać na www.player.pl, gdzie jest naprawdę duży wybór, ale nie tylko, gdyż udostępniają je również inne serwisy.

Programy o urządzaniu wnętrz, które warto obejrzeć przed remontem

Wśród wielu tytułów, kilka zasługuje szczególnie na naszą uwagę. Choć znaczna część formatów jest realizowanych na wykupionych zza oceanu licencjach, to w naszym kraju z powodzeniem kręcone są także oryginalne produkcje. Oto wybór kilku dostępnych w sieci tytułów, na które warto poświęcić czas i wykorzystać przedstawione w nich pomysły i patenty.

1. Programy Doroty Szelągowskiej

Tytuły takiej jak „Dorota inspiruje”, czy „Dorota was urządzi” są świetnie znane miłośnikom programów o urządzaniu wnętrz. Dorota Szelągowska jest niesamowitą osobowością, która zaraża swoją energią i pozytywnym podejściem widzów, a przy tym pokazuje, w jaki sposób można dokonać różnego rodzaju przeróbek oraz aranżacji. Dla wielu osób szczególnie interesujące są jej sposoby na odnawianie starych przedmiotów, dzięki czemu otrzymują one drugie życie i zachwycają wyglądem.

2. Bitwa o dom

To połączenie programu o urządzaniu wnętrz z reality show. Program ten nie tylko budził duże emocje ze względu na odbywającą się na oczach widzów rywalizację, ale również pokazywał jak dobrze zorganizować pracę podczas wykańczania domu, z jakimi kosztami należy się liczyć, a także jakie problemy można przy tym napotkać.

3. Dekoratornia

To również polska produkcja, która pokazuje historie ludzi będących bohaterami poszczególnych odcinków oraz metamorfozy ich wnętrz. Jeśli sami nosimy się z zamiarem przeprowadzenia remontu, to z tego programu dowiemy się, jakie właściwości posiadają różne materiały budowlane, a także poznamy nowinki na temat wykańczania wnętrz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *