Hale sportowe od firmy Tenistal – dlaczego warto?

Hale sportowe od firmy Tenistal – dlaczego warto?

Tenistal to firma z 20-letnim doświadczeniem, która specjalizuje się w projektowaniu oraz budowaniu różnych obiektów. Hale sportowe, obiekty przemysłowe oraz magazynowe wraz z odpowiednią infrastrukturą to najczęściej tworzone konstrukcje. Każdy realizowany projekt danego obiektu wykonywany jest ze starannością przez doświadczony zespół profesjonalistów. Dzięki temu przykładowe hale sportowe https://www.tenistal.com.pl/hale-sportowe/ oraz inne obiekty spełniają potrzeby użytkowników takich konstrukcji, a przy tym gwarantują pełne bezpieczeństwo i komfort gry przez cały rok. Co jeszcze warto wiedzieć o takich obiektach? I dlaczego warto zlecać je firmie Tenistal? Sprawdzamy!

Co takiego mają w sobie hale sportowe od firmy Tenistal, czego nie mają murowane obiekty?

Hale sportowe to w ostatnim czasie wygodne rozwiązanie dla inwestorów, którym zależy na szybkim i praktycznym postawieniu obiektu sportowego. Wynika to z zastosowania stalowej konstrukcji, która w odróżnieniu od budynków murowanych nie wymaga od inwestora ponoszenia aż tak wysokich kosztów. Związane jest to m.in. z brakiem konieczności zatrudniania całej ekipy budowlanej oraz możliwością pominięcia etapu zakupu wielu materiałów budowlanych.

Zastosowanie konstrukcji stalowej pozwala zatem obniżyć koszty całego przedsięwzięcia. Nie umniejsza to jednak stabilności hali. Obiekty są równie odporne na silne wiatry oraz inne warunki pogodowe, jak murowane obiekty. Co więcej, niektóre znajdujące się pod ich zadaszeniem boiska sportowe mogą zostać wyposażone w rozsuwane kurtyny umożliwiające grę na świeżym powietrzu.

Dlaczego warto zlecać budowę hal o różnym przeznaczeniu firmie Tenistal?

Na rynku można znaleźć całkiem sporo firm zajmujących się projektowaniem oraz budowaniem hal sportowych. Nie wszystkie jednak realizują powierzone zlecenia z najwyższą starannością. Na szczęście na rynku nie brakuje firm, które świadczą kompleksowe i profesjonalne usługi, w których wykonaniu znaczenie ma każdy szczegół. Takie usługi świadczy firma Tenistal, która cechuje się elastycznym i indywidualnym podejściem do każdego klienta, a przy tym konkurencyjnymi cenami. Wspomniana firma posiada przy tym własny park maszynowy, w którym powstają komponenty niezbędne do realizacji zleconego obiektu. Wystawiany jest na nie certyfikat bezpieczeństwa, który gwarantuje ich odporność na różne warunki pogodowe.

Zlecając budowę hali sportowej, czy każdego innego obiektu firmie Tenistal możesz  być pewien, że ukończona konstrukcja spełniać będzie najwyższe standardy bezpieczeństwa. Co więcej, będzie ona cechować się nowoczesnym designem i praktycznością dostosowaną do potrzeb użytkowników Twojego obiektu. W tym przypadku praktyczność oznacza wyposażenie w niezbędne komponenty – takie jak np. wentylację, wyjścia ewakuacyjne, bariery ochronne oraz inne elementy.

Czas realizacji i cena

Cena oraz czas realizacji zleconego obiektu sportowego o konstrukcji stalowej to najczęściej wskazywane zalety rozwiązania. Wykorzystanie stalowej konstrukcji pozwala znacząco obniżyć koszty budowy. Ostateczna cena jest jednak uzależniona od wielu czynników m.in. rodzaju obiektu czy jego wielkości. Podobnie jest z czasem realizacji. Nie ulega jednak wątpliwości, że w porównaniu do obiektów murowanych, hale sportowe są znacznie szybsze i tańsze w stawianiu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *