Jacuzzi dmuchane – alternatywa dla stacjonarnej i klasycznej wersji

Jacuzzi dmuchane – alternatywa dla stacjonarnej i klasycznej wersji

Wyjazd do wymarzonego SPA czy ekskluzywnego hotelu z Aquaparkiem między innymi po to, aby zrelaksować się w ogromnej wannie z hydromasażem to kusząca perspektywa. Niestety, dla wielu z nas częste wizyty w tego typu miejscach są dość trudne do zorganizowania.

Brak czasu, nadmiar obowiązków, a także odległość do tego typu miejsc to jednak nie powód, przez który powinnyśmy rezygnować z upragnionego, wodnego masażu. Rozwiązaniem tych problemów jest zakup własnego basenu z hydromasażem. Jacuzzi dmuchane sprawdzi się w tej kwestii znakomicie, a przy tym nie pochłonie sporej części Twojego domowego budżetu.

Hydromasaż to nie tylko relaks!

Przyjemna kąpiel w ciepłej wodzie z hydromasażem z ulubionym drinkiem lub innymi przekąskami to przepis na udany relaks po wymagającym i stresującym dniu. Nie jest to jednak jedyny powód, dla którego warto zdecydować się na postawienie w swoim ogrodzie dmuchanego jacuzzi.

Dmuchany basen z funkcją masażu daje nie tylko przyjemność, ale też wpływa korzystnie na stan naszego zdrowia. Regularna kąpiel w jacuzzi rozluźnia napięte i zmęczone wymagającymi treningami mięśnie, niweluje bóle kręgosłupa oraz stawów, a także poprawia metabolizm w naszym organizmie i krążenie. Dzięki domowemu SPA w jacuzzi możemy skutecznie pozbyć się napięcia i stresu, które negatywnie wpływają na stan naszego zdrowia.

Czy wiedziałaś, że usprawnienie metabolizmu i krążenia krwi, pomoże szybciej schudnąć oraz pozbyć się niepożądanego cellulitu? 

Dlaczego akurat dmuchane jacuzzi?

Regularne przesiadywanie w jacuzzi przynosi wiele korzyści. Niestety, spora część osób widząc cenę stacjonarnego jacuzzi, szybko rezygnuje z jego montażu na swojej posesji. Zanim jednak się zniechęcisz, warto zorientować się w dostępnych alternatywach dla klasycznej wersji takiego basenu.

Jacuzzi dmuchane to pod wieloma względami najlepsza alternatywa. Praktyczność i mobilność to cechy, które wyróżniają taki basen, który wbrew pozorom nie jest aż tak drogi, jak stacjonarna wersja jacuzzi. Dmuchany basen z hydromasażem możemy postawić w dowolnym miejscu w ogrodzie lub na tarasie – w każdym sezonie może się on znaleźć w innym miejscu. Jacuzzi dmuchane jest przy tym łatwe w przechowywaniu, ponieważ nie zajmuje dużo miejsca, dzięki temu przetransportowanie basenu w inne miejsce jest banalnie proste.

Jeżeli chodzi o wytrzymałość, to pompowane ściany basenu z hydromasażem są równie wytrzymałe, jak te znajdujące się w klasycznej wersji. Dmuchane ściany są jednak dużo bardziej praktyczne, ponieważ jacuzzi możemy szybko przekształcić w zwykły basen dla całej rodziny szukającej ochłody w upalne dnie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *