Stoiska targowe – dlaczego opłaca się je wynająć?

Stoiska targowe – dlaczego opłaca się je wynająć?

Targi branżowe to świetna okazja, aby pokazać swoją firmę z dobrej strony przed rywalami z branży, potencjalnymi klientami i inwestorami czy mediami. Jeśli dobrze się zaprezentujemy, może to mieć spory wpływ na odbiór naszej firmy w branży i na dłuższą metę znacząco pomóc w jej rozwoju. Jest więc o co walczyć.

Decydując się na udział firmy na targach branżowych, mamy dwie główne opcje co o zabudowy, a mianowicie zabudowę modułową (jej kupno lub wynajem) bądź zabudowę stwarzaną od zera na indywidualne zamówienie. Szczególnie wartym uwagi rozwiązaniem jest wynajem zabudowy modułowej, szczególnie dla firm, które dysponują ograniczonym budżetem. Wyjaśniamy, dlaczego warto zdecydować się na taki właśnie krok!

Wynajem stoiska targowego – oszczędne, wygodne rozwiązanie

Wynajem stoiska targowego przede wszystkim jest znacznie tańszy niż wykupienie go na własność, czy to wykupienie stoiska modułowego, czy na indywidualne zamówienie. Stoiska modułowe, jak sama nazwa wskazuje, składają się z wielu modułów, których układ może być w razie potrzeby modyfikowany. Istnieje sporo możliwości personalizacji stoiska modułowego, nie trzeba się więc bać, że jeśli nie jest ono wykonane na indywidualne zamówienie, to nie będzie się wyróżniało.

Opłata za pierwsze wypożyczenie stoiska może być nieco wyższa, z uwagi na fakt, że wykonawca musi stworzyć pewne nowe elementy, na przykład “ściankę” z logo firmy. Kolejne wypożyczenia będą już tańsze.

Warto przy tym wspomnieć, że na wypożyczenie stoiska targowego składa się wiele różnorodnych czynności, a mianowicie zarówno projekt, jak i transport, montaż i późniejszy demontaż. Między kolejnymi targami wykonawca przechowuje elementy w swoim magazynie, a więc nie musimy marnować przestrzeni magazynowej własnej firmy, o ile w ogóle takową posiadamy.

Które firmy powinny rozważyć wynajem stoiska targowego?

Wynajem stoiska targowego to szczególnie dobra opcja dla mniejszych przedsiębiorstw, które nie mają dużego budżetu, a chcą na targach branżowych wyjść jak najlepiej, w związku z czym zależy im na wysokiej klasy zabudowie targowej.

Trzeba jednak zaznaczyć, że wynajęte stoiska targowe www.expotextil.pl to dobry pomysł także dla większych podmiotów, w szczególności tych, które często biorą udział w różnych targach. Decydując się na wynajem, można ograniczyć koszty i uniknąć konieczności tworzenia nowego stoiska na każde targi.

W razie potrzeby zawsze można na przykład dostosować wyposażenie stoiska bądź zmienić układ modułów, aby dostosować się do wymagań i restrykcji danych targów. Możliwości jest więc bardzo wiele.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *