Jakie zalety ma lodówka trzydrzwiowa?

Jakie zalety ma lodówka trzydrzwiowa?

Czy stoisz przed wyborem nowej lodówki, którą ustawisz w przestrzeni kuchennej? Jeżeli tak, to ten artykuł jest właśnie dla Ciebie! Sprawdź, na które parametry sprzętów warto zwrócić uwagę. Zobacz, czym może zaskoczyć Cię lodówka trzydrzwiowa, która cieszy się coraz większą popularnością. Czy sprawdzi się również w Twoim przypadku?

Wybór nowej lodówki do przestrzeni kuchennej

Zakup nowej lodówki to niełatwe zadanie. Pod uwagę należy wziąć nie tylko nasze preferencje, ale często też potrzeby osób, które mieszkają z nami pod jednym dachem. Znaczenie ma także wielkość przestrzeni kuchennej. Podczas wyboru ważny jest nie tylko sam wygląd lodówki, ale przede wszystkim jej parametry. Dobrze, aby było to urządzenie energooszczędne, dzięki czemu nie zapłacimy wysokich rachunków za prąd. Niektóre technologie wpływają znacząco na komfort codziennego użytkowania lodówki – na przykład zapobiegają tworzeniu się w komorach szronu, wobec czego możemy zapomnieć o długim rozmrażaniu.

Czy lodówka trzydrzwiowa może sprawdzić się w Twojej kuchni? Warto mieć na uwadze, że tego rodzaju urządzenia mają większe gabaryty od modeli jednodrzwiowych. Dlatego też niekoniecznie polecane są do małych pomieszczeń, gdzie każdy wolny centymetr jest na wagę złota.

Jakie zalety mają lodówki trzydrzwiowe?

Jak zostało już wspomniane, lodówka trzydrzwiowa może pochwalić się nieco większym rozmiarem w porównaniu do lodówek jednodrzwiowych. To oznacza również większe możliwości w przypadku przechowywania. Możemy na przykład robić zakupy rzadziej, ale za jednym razem kupować więcej!

Lodówki trzydrzwiowe to zaawansowane, nowoczesne urządzenia, które projektuje się według potrzeb konsumentów. Dostęp do poszczególnych stref jest bezproblemowy i prosty. Uchwyty drzwi pozostają na takiej wysokości, aby była ona komfortowa dla większości użytkowników.

Lodówka trzydrzwiowa Samsung

Marka Samsung posiada w swojej ofercie lodówki w różnych wariantach. Są to zarówno modele jednodrzwiowe, dwudrzwiowe, trzydrzwiowe, jak i czterodrzwiowe! Jednak warto mieć na uwadze, że każdy z modeli ma nieco inne parametry. Dostępne lodówki multidoor Samsung mają za zadanie ułatwiać nam codzienne czynności. W jaki sposób?

Możemy przykładowo postawić na inteligentne lodówki, którymi sterujemy z poziomu naszego smartfona, a dokładniej zainstalowanej na nim aplikacji SmartThings*. W przypadku, gdy zapomnimy zamknąć drzwi, dostaniemy o tym powiadomienie na telefonie. To jednak nie wszystko, ponieważ aplikacja ułatwia obliczanie na bieżąco kosztów prądu poprzez monitorowanie zużycia energii.

Jak zostało już wspomniane, nowoczesne lodówki korzystają z zaawansowanych technologii, takich jak na przykład No Frost. Dzięki niej urządzenie nie musi być rozmrażane. W komorach panuje odpowiednio dobrana temperatura, ale optymalny jest także poziom wilgotności. Jeżeli dodamy do tego cyrkulację powietrza, możemy mieć pewność, że w komorach nie będzie tworzył się ani lód, ani szron. Warto podkreślić, że lodówki Samsung są najczęściej kupowanymi lodówkami w Polsce**.

* Aplikacja SmartThings jest dostępna na urządzeniach z systemem Android (wersja 8.0 lub wyższa) i iOS (wersja 13 lub wyższa). Wymagane połączenie Wi-Fi i posiadanie Samsung Account. Funkcje i treść mogą się różnić w zależności od kraju.

** ** W segmencie lodówek; na podstawie raportów międzynarodowej firmy badawczej dotyczących sprzedaży detalicznej lodówek w Polsce w okresie 01.2007-03.2023 r. oraz badania Kantar Polska z 27.11.2020 r. przeprowadzonego na zlecenie Samsung.

Tekst przygotowano w ramach płatnej współpracy z Samsung Electronics Polska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *